HC Moeller Pardubice

Stránky věnované extraligovému klubu HC MOELLER PARDUBICE

Martin Čech

* 2.6.1976   + 6.9.2007
Rodina Martina Čecha a hokejový klub HC Moeller Pardubice děkují všem za projevenou soustrast ke včerejšímu zesnutí obránce Martina Čecha.

Do smutečního rozloučení s Martinem Čechem nebude klub vzhledem k respektu a soukromí rodiny činit žádné kroky směrem k veřejnosti.

HC Moeller Pardubice poté po diskuzi s rodinou, hráči a příznivci sdělí, jaké kroky učiní k uctění památky Martina Čecha.

Poslední rozloučení za účasti veřejnosti s Martinem Čechem proběhne tento čtvrtek od 11.00 hodin v brodské smuteční síni.
Český hokej zasáhla velice smutná zpráva. Odešel jeden výborný hokejista a velký člověk. Dnes následkem autonehody na Havlíčkobrodsku zemřel obránce Martin Čech. Smutnou informaci potvrdil generální manažer HC Moeller Pardubice Zbyněk Kusý. „Všechny nás tato zpráva zdrtila, celý klub vyjadřuje upřímnou soustrast pozůstalým Martina Čecha,“ uvedl.

Pro všechny spoluhráče, realizační tým a vedení klubu je tato skutečnost velmi zdrcující a okamžitě byl zrušen plánovaný program včetně zítřejšího přípravného utkání s Třebíčí.

Celý klub vyjadřuje upřímnou soustrast jeho rodině a nejbližším pozůstalým. Soustrast můžete vyjádřit zapálením svíčky pod hokejistou u jižního vchodu do pardubické ČEZ Areny.